SLK626.9PPR
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
SLK626.9PPR
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø26.9mm, DIN3015-1 Lätta Serien
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
Diameter pipe
26,9 mm
Group Stauff
6
Material
Polypropylene, Santoprene
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-25 °C
Width
30 mm
Package size
Barcode
288293
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Rörklammer M.RI
Data sheet
Others has been looking for
Heavy clamp for rubber insert - 6S
Partnumber:
TSLK6SPPR
20 par
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
RI412PPR
1 st
Clamp rubber insert ø50 - 6S
Clamp rubber insert ø50 - 6S
RI6050
1 st
Clamp rubber insert ø28 - 6+5S
Clamp rubber insert ø28 - 6+5S
RI5028
Clamp rubber insert ø51 - 6S - 73 shore-A
Insats Gummi 54mm, Tunga Serien
Insats Gummi 36mm, Tunga Serien
Insats Gummi 58mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 60,3mm Tunga Serien
Clamp rubber insert ø48 - 6S
Clamp rubber insert ø48 - 6S
Insats Gummi 68mm, Tunga Serien
Clamp rubber insert ø35 - 6S
Clamp rubber insert ø35 - 6S
Clamp for rubber insert - 4
Clamp for rubber insert - 4
SLK4PPR
25 par
Pipe clamp body for rubber bushing, Polypropylene, black
SLK6PPR
25 par
Clamp for rubber insert - 6
Clamp for rubber insert - 6
SLK6PPR
Heavy clamp for rubber insert - 7S
TSLK7SPPR
10 par
Heavy clamp for rubber insert - 5S
TSLK5SPPR
20 par
Heavy clamp for rubber insert - 4S
TSLK4SPPR
Pipe clamp body for rubber bushing RI, SLK_R
RI412PPR
Rörklammerhalvor för RI-6, Lätta Serien, Polyamid
SLK6PAR
Insats Gummi 48.3mm, Tunga Serien
Clamp rubber insert ø60 - 7S
Clamp rubber insert ø60 - 7S
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Insats Gummi 70mm, Tunga Serien
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Insats Gummi 57mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 67mm, Tunga Serien