SC-063-032-0160
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-063-032-0160
CYLINDER 63-32-160
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
63 mm
Diameter rod
32 mm
Diameter spherical bearing
30 mm
Mounting dimension
365 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
160 mm