OR94.1X5.7 SVENSK STD NBR70
…
Read more
Partnumber:
OR94.1X5.7
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
OR94.1X5.7
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
94.1 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
157113
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
OR94.1X5.7 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm