OR15.0X2.0-N90
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
OR15.0X2.0-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
15 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Package size
10 st
Barcode
154989
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring 90S
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm