MF1003A10HB
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
21 varianttia
Valittu variantti:
MF1003A10HB
Filter element - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hul
40 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Absolute
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
123 lpm
Længde
220 mm
Model kode
MF1003A10HBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar