KMS-133-125
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
KMS-133-125
LAUX 42 KUPL KMS SL.ST. 125 mm,GALV.
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Slangdimension
5 "
Storlek
133 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
312227
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation