EHP151-24
Förpackningsstorlek:
61 m
Minsta beställningskvantitet:
61 m
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
EHP151-24
Suction & Discharge Fossa 1.1/4" 10 Bar Petroleum products
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Danfoss
Hose size
1.1/2 "
Package size
Barcode
485698
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
tur
Intrastat code
Product information
Others has been looking for
Suction and returnhose 1.1/4" - Type 602 WP 14 bar SAE100 R4
Partnumber:
602-20
Package size:
40 m
Min. order quantity is:
1 m
1.1/4" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 32mm 17 bar
Partnumber:
MMGMV-32
30 m
Min. order quantity is:
1 m
MMGMV Multimaster
MMGMV Multimaster
MMGMV-64
30 m
Suction- and return line hose NBR - 602
40 m
Oil & Petroleum Discharge hose 10 bar 1.1/4"
EHP501-20
Suction and return hose R4 1.1/4" MSHA
WH004-20
WH004-20
EHP501-20
Suction & Discharge 4" Fossa Petroleum
Sug och Returslang 1'' R4 25/35
Bränsleslangställ 2001-B 6 Rullarx 7,5m
1 st
1 st
Fuelhose 10x19 ISO 7840-A1 E10/B10
ISO7840-A1-10
100 m
General purpose Fuel Oil hose 5/12 WP 20 BAR
GPFO20-05
100 m
Universalslang 2TE-1/2, WP 58bar
2TE-08
50 m
EN854 R6 slange 5/16** 28 bar Varmebestandig lavtryksslange
GTH-8
198 m
General Purpose Fuel Oil hose 25/34 WP20BAR
GPFO20-25
50 m
Bränsleslang 6.35/12.7
Bränsleslang 6.35/12.7
168 m
SLANG 149-0105 1,0 M
SLANG 149-0105 1,0 M
R6-06-C
Universalslang 2TE-5/16
Universalslang 2TE-5/16
2TE-05
Bränsleslang 90grader 45MM 45MM x 380MM
30 st
602-32 (diam. 51 x 63,5) (955258)
3" Multi Master GMV MegaFlex ID 76mm 10 bar
MMGMV-76
Bränsleslangställ 2001-A 6 rullar x 7,5 m
Oilhose SAE100R6 EN8541TE 15.9x23.9 24 Bar MSHA
1.1/2" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 38mm 10 bar
MMGMV-38
Suction and return hose 28x38
Suction and return hose 28x38
602-28X38
EN854 R6 slange 3/8** 28 bar Varmebestandig lavtryksslange
GTH-10
168 m
Transport/sugslang Transparent ID/YD=19/26
AMPU-19
60 m
3/4" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 19mm 24 bar