A416-1/2-24V
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
A416-1/2-24V
Kulventil 2V, Syrafast, G1/2, 24V, PTFE, FKM
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Förpackningsstorlek
Streckkod
314281
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Kulventil 2V G1/2 Syrafast, Vriddon 24VDC