6012-08-12L
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
35 varianter
Valgt variant:
6012-08-12L
Adapter Rak, Utv-G 1/2'' Utv-M18x1.5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Material
Steel
Pressure max.
315 bar
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C