5TIR112544
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112544
SD25/6 bolt kit 6 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
544 mm
Number of sections
6
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm