5TIR112420
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112420
SD25/4 bolt kit 4 sections
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
4
Flow Nominel
240 lpm
Længde
420 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar