SDS180-5TIR110316
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
SDS180-5TIR110316
SD16/4 bolt kit 4 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
316 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm