SDS180-5TIR110266
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
SDS180-5TIR110266
SD16/3 bolt kit 3 sections
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
266 mm
Number of sections
3
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm