4722-28-12-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
4722-28-12-SY
3/4" Insert - (28L) M36x2 female - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
28 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
Key size
41 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
55 Nm