4145-15-08-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
4145-15-08-SY
PRESSNIPPEL 4145 15MM SL1/2
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
45 °
Brand Name
Hydraspecma
Hose coupling type
For separate ferrule
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Package size
Barcode
378368
Gross weight
0,065 Kg
Net weight
0,065 Kg
Country of origin
esp
Product information
PRESSNIPPEL 4145 15MM SL1/2
Product datasheet
Others has been looking for
1" Insert - 1" SAE6000 flange - 90° 100mm drop