0E118F/401
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
0E118F/401
Pneumat. fettpump Serie 1200
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Ecodora
Model code
0E118F/401
Förpackningsstorlek
Streckkod
297411
Bruttovikt
19,00 Kg
Nettovikt
19,00 Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Pneumat. fettpump Serie 1200
Product datasheet
Andra tittar på
Elektrisk smörjkompr. 30kg 230V, 300 Bar 150ccm/min
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Traktorkoppling Drag M10x1
Traktorkoppling Drag M10x1
Artikelnummer:
0A12075
Elektrisk smörjkompr. 30kg 400V, 300 Bar 150ccm/min
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 180-220kg Ø940mm
0A11295
Flan. pump S.1200, R 40:1 - 10
Flan. pump S.1200, R 40:1 - 10
0AFSP118401
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 20-30kg Ø480mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 50-60kg Ø740mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 16-20kg Ø410mm
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 20-30kg Ø480mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m
0A11141/A
Fettpump Pneumatisk R45:1 4400g/min 180-220kg Ø940mm
0AF91451
Pneumatic greasepumps
Pneumatic greasepumps
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 16-20kg Ø410mm
Pneumatic filling pump
Pneumatic filling pump
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 50-60kg Ø740mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 180-220kg Ø940mm
Fettpump Pneumatisk R75:1 4400g/m, 180-220kg Ø940mm
0AF116751
Elektrisk smörjkompr. 15kg 230V, 300 Bar 150ccm/min
Fettpump Pneumatisk R70:1 3000g/min 180-220kg Ø940mm
0AC91701
Elektrisk smörjkompr. 6,3kg 400V, 350 Bar 150ccm/min
Elektrisk smörjkompr. 6,3kg 230V, 350 Bar 150ccm/min