SMB-DIGI-20-B0100-B-CAL
Filtrera
Varumärken
Stauff (2)
Gänga BSP
G 1/4 (1)
Tryckinställning max. bar
Använd filter
Temperatur max. °C
Tryckinställning min. bar
Använd filter
Tryckmätning noggrannhet
±0,5% FS (2)
Diameter mm
Tryck moment max. bar
Tryck spräng min. bar
Temperatur min. °C
Portplacering
Side (2)
Relaterat innehåll
Du sökte efter: SMB-DIGI-20-B0100-B-CAL
Listvy
Rutnätsvy
Digital manometer 0 - 100 bar +/-0,5% - Calibrated
4 variants
Partnumber:
SPGDIGIB0100BCAL
Package size:
0 pcs
Kuffert m. slange, adaptere og 600bar digital manometer SMB-