MT16-1800
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
MT16-1800
Test hose assy., ø8xø8 1
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
1800 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar