Bell housing SAE-C x B5/200 LMC400AF6A080
Klokke SAE-C x B5/200 LMC400AF6A080
Varenummer:
LMC400AA080
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Boltcirkel
350 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
400 mm
Diameter montagehul
305 mm
Dybde
247 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
200 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-C
Reces mod motor
300 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C