DYSE-5/0.60U
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
71 varianter
Utvald variant:
DYSE-5/0.60U
Nozzle without head G, ø 0,60, Brass
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Material
Brass
Nozzle size
0.6 mm
Oil viscocity recommended
15 - 50 cSt
Pressure max.
300 bar
Thread outer metric
G
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,02 Kg
Net weight
0,02 Kg
Country of origin
CHE
Intrastat code
Product information
Dyse u/hoved G, ø 0,60, messing
Frequently bought together with
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Partnumber:
VU-12
Package size:
Partnumber:
DS12L/71
3/4" Kontraventil 8.0 bar
3/4" Kontraventil 8.0 bar
FT2260/6-38
1/4" Kontraventil 0.5 bar
1/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-14
3/8 kontraventil, 0,5 bar
3/8 kontraventil, 0,5 bar
CA10
3/8" Kontraventil 0.5 bar
3/8" Kontraventil 0.5 bar
VU-38
1" Kontraventil 0.5 bar
1" Kontraventil 0.5 bar
VU-100
3/4" Kontraventil 0.5 bar
3/4" Kontraventil 0.5 bar