MF1003A10HB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF1003A10HB
Filterelement - MPF - 10my absolut
Tillbehör (1)
Returfilter 125 l/min G1'' 10my absolut
Partnumber:
MPF1003AG3A10HBP01
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
123 lpm
Längd
220 mm
Modell kod
MF1003A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar