FXGE25SR34WD
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
41 varianter
Valgt variant:
FXGE25SR34WD
Indskruning - ø25S x 3/4" BSP - WD pakning
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
16 mm
Dimension i
8 mm
L
295 mm
L1
375 mm
L2
145 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
S1
19 mm
S2
19 mm
Serie
S
Thread T
G 1/8 BSP
Tilspændingsmoment
25 Nm
Vinkel
0 °
d1
8 mm
d2
4 mm
i
8 mm