MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal CAN busser
1
Antal indgange
8
Antal stikben
24
Antal udgange
8
Beskyttelsesklasse
IP 67
Forsyningsspænding maks.
36 V
Forsyningsspænding min.
9 V
Mærke navn
Danfoss
Strømstyke output maks.
24 A
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-40 °C