PRA/802063/M/250
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
120 varianter
Utvald variant:
PRA/802063/M/250
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (1)
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Artikelnummer:
C02250838
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
63 mm
Gänga
G 3/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
250 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar