RSGU1-18-15
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-18-15
Rubber lined p-clip 18.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
18 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Pakke str.
100 st
Stregkode
164616
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information