RSGU1-18-15
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-18-15
Rubber lined p-clip 18.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
18 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
15 mm
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
164616
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1