OR9.25X1.78-N90
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
OR9.25X1.78-N90
OR9.25X1.78 NBR90 (NG6)
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
9.25 mm
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
100 st
Stregkode
209936
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
OR9.25X1.78 NBR90 (NG6)
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
Min. bestillingsenhed er:
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
OR4.0X1.5-FKM
10 st
O-ring 120.00x3.0
O-ring 120.00x3.0
OR120.00X3.0
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm
OS-3.0
1 m
1 m
O-rings 5,00 mm NBR 70 shore 0-100 mm