DM80068K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80068K16
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 16S, Inv-M 24x1.5 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
60,45 mm
B
23,7 mm
C
32 mm
D
29,72 mm
Diameter rör
16 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Pakke str.
Stregkode
256460
Brutto vægt
0,136 Kg
Netto vægt
0,136 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse