6KVH10-024
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
6KVH10-024
Magnetspole 24Vdc
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
31.1 mm
Effekt W
45 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
72.2 mm
Märke namn
Poclain hydraulics
Spänning
24 V
Ström
DC
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,94 Kg
Net weight
0,94 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Magnetspole 24Vdc