XWH42LRED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
XWH42LRED
Banjoadapter 42L Utv-G1.1/2'' ED
Specifications
Dimensions and shipping
D1
42 mm
Diameter rør
42 mm
Dimension i
22 mm
Gevind udvendig
G 1.1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
51 mm
L1
63 mm
L2
40 mm
L3
80 mm
L4
40,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-RSW-42LR-WD-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
65 mm
S2
55 mm
S3
60 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 1.1/2 BSP
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
90 °
d2
55,9 mm
i
22 mm