SBSH-40-F350SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-40-F350SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 40x50, 350mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius statisk
145 mm
Diameter indvendig
40 mm
Diameter udvendig
50 mm
Farve
Blå
Mærke navn
Hydraspecma
Temperatur maks.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryk maks.
1.5 bar