RSGU1-27-20-W4
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
100 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-27-20-W4
Gummiklammer, 27mm, B=20, För M8, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
27 mm