RSGU1-17-20
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-17-20
GUMMIKLAMMER 1-17-20
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
17 mm