OR19.1X1.6 SVENSK STD NBR70
OR19.1X1.6 SVENSK STD NBR70
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR19.1X1.6
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
OR19.1X1.6
OR19.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
19.1 mm
Färg
Svart
Materialtjocklek
1.6 mm
Shore
70
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C