LMC350AU070
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
LMC350AU070
Mellanstycke MPF, 350mm, SAE-B2
Specifications
Dimensions and shipping
Bultcirkel
300 mm
Bultgänga metrisk
M16
Diameter bulthål
18,0 mm
Diameter fläns
350 mm
Diameter monteringshål
255 mm
Djup
194 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
160, 180 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
250 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C