4810-38-20-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
4810-38-20-SY
Pressnippel rak DKS M52x2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
38 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1.1/4 "
Key size
55 mm
L
101 mm
L1
46,5 mm