12G25MDH
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
12G25MDH
Presskoppling Rak, Ø3/4'', Utv-M36-DKS-25
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
91 mm
Angle
0 °
B
40 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
DN
20 mm
Diameter pipe
25 mm
H
41 mm