TK-115/145
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
TK-115/145
Tryckluftklämma 3.1/2'' 115-145mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Ludecke
Diameter hose outer max.
145 mm
Diameter hose outer min.
115 mm
Diameter max.
145 mm
Diameter min.
115 mm
Material
Cast iron
Model code
SL 145
Standard DIN
DIN 20039A, DIN 20039B
Surface treatment
Zinc-plated
Package size
Barcode
230620
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product catalog
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
100 st
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
Partnumber:
BB-2.5X100-S
1 frp
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Pari clamp 170-180mm - 25x1.0mm - 2 bolts
180D25
8 st
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316