SP5334PPGIS
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
28 varianter
Valgt variant:
SP5334PPGIS
Rörklamma Komplett Ø33.4mm DIN3015 Lätta Serien Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
32 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
DIN size
5
Diameter pipe
33,4 mm
Dimension F
70 mm
E
71 mm
G
30 mm
Group Stauff
5
H
30 mm
Material
Polypropylene, Steel
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm