ANSLUTNING 90G GE35-IG1/2
…
Read more
Partnumber:
RB12-35
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
RB12-35
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
35 mm
Material
Aluminium
Number of bolts
4
Pressure max.
180 bar
Shore
90
Thread inner
G 1/2 BSP
Package size
Barcode
198978
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
ANSLUTNING 90G GE35-IG1/2
Product datasheet
Others has been looking for
Angled flange, 3/4 RG
Angled flange, 3/4 RG
Partnumber:
FG3/4X40
Flange 90° 1.1/4" BSP - (3xM12) 62mm