RA212-40-25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
RA212-40-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Material
Stainless steel
Förpackningsstorlek
Streckkod
206314
Bruttovikt
0,113 Kg
Nettovikt
0,113 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Mejerikoppling Rak Utv-SMS
Product datasheet
Andra tittar på
Mutter Mejerikoppling SMS 70x1/6"
Artikelnummer:
SMSH-51
Mutter Mejerikoppling SMS 98x1/6"
Artikelnummer:
SMSH-76
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
RA212-60-38
Mutter Mejerikoppling SMS 40x1/6"
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
RA212-85-65
Mutter Mejerikoppling SMS 60x1/6"
SMSH-38
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
Mutter Mejerikoppling SMS 85x1/6"
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm