PA-16/12-025M-G
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
PA-16/12-025M-G
16mm Nylonrör grön 25m
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Pressure max.
19 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-40 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
462825
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
16mm Nylonrör grön 25m
Länkar
Product datasheet
Product datasheet
Andra tittar på
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Artikelnummer:
PA331001528
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
Artikelnummer:
100 m
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
100 m
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m