PA-10/8-025M-N
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
PA-10/8-025M-N
Polyamidrör PA12, 10/8, Natur 25m i kartong
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
60 mm
Brand Name
Tierre
Diameter inner
8 mm
Diameter outer
10 mm
Length per roll
25 m
Model code
PA12-1008NU-25BX
Pressure max.
15 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-40 °C
Package size
Barcode
298214
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Polyamidrör PA12 10/8 Neutral 25m i kartong
Product datasheet
Others has been looking for
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Partnumber:
PA331001528
Min. order quantity is:
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
Partnumber:
PA-10/7.5-025M-B
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
100 m
1 m
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
100 m
1 m
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
1 st
1 st
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m
PS0610025B
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
50 m
50 m
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
PA-12/9-025M-B
Adaptor knee 45 union 20mm
Adaptor knee 45 union 20mm
FPULH20
Union � 16
Union � 16
FPUC16
Rörförgrening 40mm till 25mm
Rörförgrening 40mm till 25mm