HYRI-57-AL
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
HYRI-57-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=61/57 L=30mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
57 mm
Diameter outer
61 mm
Length
30 mm
Material
Aluminium
Material thickness
2 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
431589
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation