DM80068K20
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80068K20
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 20S, Inv-M 30x2.0 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
68,33 mm
B
28,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
37,08 mm
D
35,81 mm
Diameter pipe
20 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Förpackningsstorlek
Streckkod
253525
Bruttovikt
0,227 Kg
Nettovikt
0,227 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Product datasheet
Andra tittar på
OR34.4X3.0
OR34.4X3.0
Artikelnummer:
OR-3-918
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 50 mm
Artikelnummer:
DM80003G50
Minsta beställningskvantitet:
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm
DM8003K30
Coupling Pyplok Straight. Inv. 28 mm Acid-resistant