DD5-130150
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
25 st
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
DD5-130150
Slangklammer W5 130-150 Bredd=12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter max.
150 mm
Diameter min.
130 mm
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
Barcode
364269
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
100 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m