4722-35-16-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
4722-35-16-SY
1.1/4" Insert - (35L) M45x2 female - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
35 mm
HEX 1
50 mm
L
81,5 mm
L1
47 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
50 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M45x2
Serie
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Vinkel
0 °
ØC
19 mm
ØD
26 mm
Package size
Barcode
381193
Gross weight
0,42 Kg
Net weight
0,42 Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
Pressnippel rak DKOL M36x2 SL1" Syrafast
Partnumber:
4722-28-16-SY
Package size:
Min. order quantity is:
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Partnumber:
4792-28-16-SY
Min. order quantity is:
Pressnippel rak DKL M36x2
Pressnippel rak DKL M36x2
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL1 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL1 SY
Presskoppling 45°, Inv-M36, Ø1'', Syrafast
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
Presskoppling Rak Utv-R
Presskoppling Rak Utv-R
PRESSNIPPEL 4301 SA1 SL1
PRESSNIPPEL 4301 SA1 SL1
Pressnippel 90B SAE6000
Pressnippel 90B SAE6000
PRESSNIPPEL 90B SAE 3000 PSI
PRESSNIPPEL 90B SAE 3000 PSI
Pressnippel 45B SAE6000 1" x SL 1",syrafast
Fläns instick SAE 6000 PSI - 45° - "PH45" rostfri
PRESSNIPPEL SA1-SL1
PRESSNIPPEL SA1-SL1
Pressnippel banjo G1
Pressnippel banjo G1
Presskoppling Rak Inv-M36, Ø1'', Syrafast
PRESSNIPPEL 4892 IM42 SL1 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM42 SL1 SY
Studs metrisk 0° rak - "RZ" rostfri
1" Insert - ø30 pipe - AISI316
1" Insert - ø30 pipe - AISI316