2RG3/4X40
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
2RG3/4X40
Flange 90° 3/4" BSP - (3) 40mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Bolt dimension
M8x25 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
40 mm
I
40 mm
Material
Steel
Number of bolts
3
O-ring
23,81X2,62S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 3/4 BSP
Pakke str.
Stregkode
442018
Brutto vægt
0,36 Kg
Netto vægt
0,36 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Flange 90° 3/4" BSP - (3) 40mm