XWEE28LU1516
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XWEE28LU1516
Adapter 90° 28L, Utv-UNF 1.5/16'', Ställbar
Accessories (2)
Skärring 28L
Artikelnummer:
DPR28L
Nut - ø28L - M36x2
Artikelnummer:
M28L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
28 mm
Gänga utv.
1.5/16-12 UNF
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar