HMC5500500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
40 mm
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter outer
92 mm
Diameter rod
50 mm
E
G 1/2 BSP
Eye width
28 mm
Eye width cylinder
94 mm
Model code
HMC5500500
Mounting dimension
774 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm
Top eye width
28 mm